• Amadeus Anasayfa
 • Portföyümüz
 • Yönet

Önde gelen seyahat teknolojisi çözümleriyle seyahat işletmenizi yönetin

Yönet
Seyahat işletmenizi yönetmenize yardımcı oluyoruz.
İşletmenizi anlıyoruz ve maliyetlerden tasarruf etmenize, daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olan ilgili ve değerli seyahat yönetimi çözümleri sunuyoruz.
Seyahat teknolojimiz iş süreçlerinizi, prosedürlerinizi ve raporlamanızı güçlendirmenize ve optimize etmenize yardımcı olur.
Burada iş zekası ve raporlama, ödeme ve finans yönetimi ve iş süreci yönetimine ilişkin ürünler ve hizmetleri bulabilirsiniz. Ayrıca orta ve geri ofis çözümlerinin yanı sıra geniş bir danışmanlık hizmetleri portföyü de bulabilirsiniz.

Amadeus seyahat teknolojisi çözümleri ve hizmetleriyle bugün işlerinizi büyütebilir ve yarın için sürdürülebilir bir seyahat geleceğini şekillendirebilirsiniz.

Amadeus'un, işlerinizi geliştirebilmeniz için daha fazla neler yapabileceğini görmek için aşağıya tıklayınız.

  • Geleceğin Gezgin Grupları 2030

   Geleceğin Gezgin Grupları 2030

   Amadeus ve Future Foundation 2030 yılında ortaya çıkacak gezgin gruplarının haritasını çıkardı. Yeni gruplara dair öngörüler, gelecekte tüketicilerle daha iyi iletişim kurup daha kaliteli hizmet vermek isteyen seyahat sektörü oyuncularına yol gösterecek.

   Daha fazlasını keşfedin
  • Daha keyifli bir seyahat

   Daha keyifli bir seyahat

   Amadeus ve Frost & Sullivan’dan geleceğin gezgin gruplarını daha iyi anlamak ve onlara daha iyi hizmet sunmak isteyen havayolları için pratik tavsiyeler

   Daha fazlasını keşfedin