• Amadeus Anasayfa
 • Portföyümüz
 • Hizmet ver

Seyahat müşterilerinize bireysel olarak ve daha etkin şekilde hizmet verin

Hizmet ver

Yolculara kişiselleştirilmiş şekilde hizmet vermeniz için yardımcı oluyoruz.

Amadeus, yolculara cazip ve etkili bir şekilde seyahat satmanıza ve hizmet vermenize yardımcı olur. Bunlar, kullandıkları kanaldan ya da seyahat deneyimlerinde ulaştıkları noktadan bağımsızdırlar.

Seyahat edenlerin ihtiyaçlarını öngörüyor, seyahat harcamalarından daha büyük bir pay almanıza ve müşteri bağlılığını artırmanıza yardımcı olacak ürünleri ve hizmetleri oluşturuyoruz.

Müşterilerinizin yolculuk öncesinde, yolculuk sırasında ya da yolculuğun ardından seyahat hizmetleri arıyor olması fark etmez; Amadeus size yardımcı olabilir.

İşletmeniz büyüdükçe, kendinizi farklı kılabilecek ve değer sunabileceksiniz. Ayrıca daha iyi seyahat deneyimleri sunabilecek ve geleceğin kişiselleştirilmiş seyahat deneyimini şekillendirmek üzere müşteri bağlılığını artırabileceksiniz.

 

Amadeus'un, işlerinizi geliştirebilmeniz için daha fazla neler yapabileceğini görmek için aşağıya tıklayınız.

  • Geleceğin Gezgin Grupları 2030

   Geleceğin Gezgin Grupları 2030

   Amadeus ve Future Foundation 2030 yılında ortaya çıkacak gezgin gruplarının haritasını çıkardı. Yeni gruplara dair öngörüler, gelecekte tüketicilerle daha iyi iletişim kurup daha kaliteli hizmet vermek isteyen seyahat sektörü oyuncularına yol gösterecek.

   Daha fazlasını keşfedin
  • Daha keyifli bir seyahat

   Daha keyifli bir seyahat

   Amadeus ve Frost & Sullivan’dan geleceğin gezgin gruplarını daha iyi anlamak ve onlara daha iyi hizmet sunmak isteyen havayolları için pratik tavsiyeler

   Daha fazlasını keşfedin