• Amadeus Anasayfa
 • Portföyümüz
 • Bağlan

Amadeus sizi ve diğer seyahat sektörü aktörlerini iş yapmanız için bir araya getirir.

Bağlan

Sizi seyahat pazarına bağlayarak seyahat işletmenizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.

Amadeus teknolojisi seyahat ortaklarınızla çalışmanıza da yardımcı olur.

Seyahat dağıtım sistemimiz, seyahat sağlayıcılarına tüm kanallar üzerinde kendi içeriklerini kullanma olanağı sunar. Bir seyahat satıcısı için bu, en zengin, en uygun seyahat içeriğine erişebilmek anlamına gelir.

Amadeus ile bağlanarak seyahat sektöründe yeni iş fırsatları bulabilirsiniz. Topluluğumuza ve tek veri kaynağına erişerek işletmenizi büyütebilirsiniz. Yeni gelir kaynakları keşfedebilir, çapraz satış yapabilir ve diğer seyahat aktörleriyle entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Amadeus, sizin için daha bağlantılı bir gelecek şekillendirmek üzere yeni ve daha iyi yollar planlayan, tüm müşterilerimizin gelip birlikte iş yapabileceği, benzersiz bir seyahat ekosistemi oluşturmayı amaçlamaktadır.

Amadeus'un, işlerinizi geliştirebilmeniz için daha fazla neler yapabileceğini görmek için aşağıya tıklayınız.

  • Geleceğin Gezgin Grupları 2030

   Geleceğin Gezgin Grupları 2030

   Amadeus ve Future Foundation 2030 yılında ortaya çıkacak gezgin gruplarının haritasını çıkardı. Yeni gruplara dair öngörüler, gelecekte tüketicilerle daha iyi iletişim kurup daha kaliteli hizmet vermek isteyen seyahat sektörü oyuncularına yol gösterecek.

   Daha fazlasını keşfedin
  • Daha keyifli bir seyahat

   Daha keyifli bir seyahat

   Amadeus ve Frost & Sullivan’dan geleceğin gezgin gruplarını daha iyi anlamak ve onlara daha iyi hizmet sunmak isteyen havayolları için pratik tavsiyeler

   Daha fazlasını keşfedin