Sunduklarımız

Let's shape the future of travel

Global seyahat sektörüne özel olarak çalışan bir teknoloji şirketiyiz. Bu, dev ölçekte operasyon gösteren büyük ve kapsamlı bir iş fakat seyahat sektörüne sunduklarımız basitçe açıklanabilir.

Müşterilerimizin bağlantı kurmasına yardım ederiz

Amadeus, tüm müşterilerimizin gelip birlikte iş yapabileceği global bir seyahat topluluğu kurmayı amaçlar.

Amadeus’la bağlanarak, topluluğumuza erişmenin pek çok faydasının ve tekil veri kaynağının tadını çıkarabilirsiniz. Burada yeni gelir akışları keşfedebilir, çapraz satışlar yapabilir ve diğer seyahat oyuncularıyla entegre olabilirsiniz.

Bir seyahat tedarikçisi için bu, içeriğinizin tüm kanallarda erişilebilir olması anlamına gelir. Bir seyahat satıcısı için ise, en zengin, en doğru seyahat içeriğine erişim demektir.

Size eşsiz bir pazar yeri sunuyor, sizin için bağlantılarla güçlendirilmiş bir seyahat geleceğini şekillendirecek yeni ve daha iyi yollar tasarlıyoruz.

Müşterilerimizin müşterilerine hizmet etmelerine yardım ederiz

Amadeus müşterilerinize daha bağlayıcı ve etkin bir yolla ilham vermeniz, satış yapmanız ve hizmet etmenize yardım eder.

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlamaya çalışır ve seyahat harcamalarından daha fazla pay almanıza ve müşteri sadakatini artırmanıza yardım edecek ürün ve hizmetler geliştiririz. Müşterileriniz seyahat öncesi, sırası veya sonrası için hangi hizmete ihtiyaç duyarlarsa duysunlar, Amadeus size yardım edebilir.

İşiniz ilerledikçe, kendinizi farklılaştırabilecek ve kişiselleştirilmiş bir seyahat geleceği için hem değer hem de daha iyi yolcu deneyimleri sunabileceksiniz.

Müşterilerimizin işlerini yönetmelerine yardım ederiz

İşinizi anlamaya çalışır ve maliyetleri azaltıp daha fazla gelir elde etmenizi sağlayacak doğru ve faydalı ürün ve hizmetler sunarız.

Ürün ve hizmetlerimiz, iş süreçlerini, prosedürleri ve raporlamayı kolaylaştırıp optimize eder.

Seyahat zekası, ödeme ve finansal yönetimi , orta ve geri ofis çözümleri sunarız.

Bu çözümler, bugün büyümenizi ve yarın için sürdürülebilir bir seyahat geleceği şekillendirmenizi sağlar.