• Amadeus Anasayfa
  • Hakkımızda
  • Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Amadeus - Corporate Social Responsibility Travel Further

Amadeus, sosyal kalkınmanın teşvik edilmesine ve çevresel performansın geliştirilmesine kendini adamış bir şirkettir. Gerçekten fark yaratan ortaklıklar ve işbirlikleri kurmak için çalışanlarımızın yeteneğini ve azmini, teknolojimizi ve global seyahat sektöründeki uzmanlığımızı kullanıyoruz.

10.000'den fazla çalışanımızla ve yaklaşık 200 ülkedeki varlığımızla, Amadeus olarak sosyal ve çevresel sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bu nedenle, işimizle ilgili aldığımız kararlarda sadece hisse sahiplerinin finansal beklentilerini değil, aynı zamanda faaliyetlerimizin orta ve uzun vadeli sosyal ve çevresel etkilerini de dikkate alıyoruz.
 
Amadeus, kurulduğu tarihten bu yana kesintisiz bir ekonomik büyüme yaşadı ve global seyahat sektöründeki dönüşüme ve şirketlerin başarısına her zaman katkıda bulundu. Amadeus'tan olan beklentilerini doğru anlamak için paydaşlarımızla pazarda, işyerinde ve faaliyet gösterdiğimiz tüm topluluklarda her zaman yakın ilişki içerisindeyiz. Uyguladığımız Kurumsal Sosyal Sorumluluk programı, paydaşların Amadeus'tan gerçek beklentilerinin ve ihtiyaçlarının bir sonucudur.
 
Bu projelerden faydalanan toplumlarla ortak hareket ederek Kurumsal Sosyal Sorumluluk projeleri geliştirmek ve yerel ya da uluslararası tüm toplumlara faydalı olabilecek faaliyetlerde bulunmak temel stratejimizdir. Projelerimizi daha etkin kılabilmek adına, işimizi bu denli başarılı hale getiren benzersiz kaynaklardan özenle seçilmiş kişileri istihdam ediyoruz. Çalışanlarımız, teknolojimiz, seyahat sektöründeki varlığımız ve iş ilişkilerimiz hep bu temele dayanmaktadır. Amadeus'un Kurumsal Sosyal Sorumluluk programları, kaynakların en etkin biçimde harmanlanması koşuluyla sosyal ve çevresel faydamızın elle tutulur ve olumlu sonuçlar vermesini sağlamayı amaçlamaktadır.
 
Bu bağlamda hayata geçirdiğimiz Travel Further sıradanlığın dışına çıkma isteğimizin açık bir göstergesidir. Beklenen. Her gün. Travel Further daha fazlasını yapmaya olan tutkumuz sonucu doğmuştur. Gerekenden fazlasını sunabilmek. Dünyaya olan katkımızın, ticari ilerlememizin önüne geçmesini garanti etmek. Doğrusu, Amadeus olarak, sadece birlikte çalıştığımız takdirde Travel Further, yani daha ileri gitme ilkesini gerçekleştirebileceğimize inanıyoruz.
 
Kurumsal Sosyal Sorumluluk faaliyetlerimiz hakkında en güncel gelişmeleri Amadeus blog ve Amadeus YouTube kanalından takip edebilirsiniz.