• Amadeus Anasayfa
  • Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz

Amadeus, temel arama yapmaktan rezervasyona, fiyatlandırmadan bilet kesmeye, rezervasyonları yönetmekten giriş-çıkış işlemlerini kontrol etmeye kadar seyahat sektörünün ilerleme halinde olmasını destekleyen teknolojiyi sağlar. Tutkumuz, her yıl yüz milyonlarca insanın seyahat “deneyimini” iyileştirme sürecinde, tüm seyahat yolculuğunu, her aşamada kolaylaştırmak. Bunu seyahat sektörünün önemli oyuncularını birleştirip bağlayarak yapıyoruz: Seyahat acenteleri, kuruluşlar, havayolları, havalimanları, oteller, demiryolları ve daha fazlası. Bu şirketlere yolculara daha iyi hizmet sunacakları ve kendi işlerini daha efektif şekilde yönetecekleri araçlar veriyoruz. Amadeus, global seyahat sektörünün kalbinde. Ekibimiz, teknolojimiz ve inovasyonumuz, müşterilerimiz ve ortaklarımızla beraber çalışarak seyahatin geleceğini şekillendirmeye adanmış durumda.

Müşterilerimiz

Müşterilerimiz

Her ölçekte ve her sektörün güvendiği teknoloji ortağınız Amadeus, seyahat endüstrisinin en geniş işlem sağlayıcısıdır.

Rakamlarla Amadeus

Rakamlarla Amadeus

195 ülkede, yıllık 440 milyon biletleme. Diğer rakamlar için tıklayınız.

Investor relations

Investor relations

The mission of our IR function in Amadeus is to create an open dialogue with our investors and analysts, and to build long-term relationships based on credibility and trust.

Kariyer

Kariyer

En yetenekliler için bakıyoruz. Fırsatlar ve kültürel çeşitliliği Amadeus'ta bulabilirsiniz. Şirketimizde tamamen küresel bir düşünce sistemi bulunmaktadır.