• Domovská stránka Amadeus
  • O nás
  • Společenská odpovědnost podniku

Společenská odpovědnost podniku

Amadeus - Corporate Social Responsibility Travel Further

Společnost Amadeus usiluje o podporu rozvoje společnosti a zvýšení ohleduplnosti k životnímu prostředí. Využíváme talentovaných a nadšených zaměstnanců, technologií a odborných znalostí v globálním průmyslu cestovního ruchu a navazujeme partnerství, která skutečně mění věci k lepšímu.

Máme 10 000 zaměstnanců a působíme skutečně po celém světě, téměř ve 200 zemích. Uvědomujeme si proto svou společenskou odpovědnost i odpovědnost za životní prostředí. Při svém rozhodování proto nebereme v úvahu jen finanční očekávání zainteresovaných stran, se kterými jednáme, ale také bezprostřední i dlouhodobý dopad našich kroků na společnost a životní prostředí.
 
Už od svého vzniku zažívá společnost Amadeus trvalý ekonomický růst a přispívá k proměně globálního turistického průmyslu a jeho obchodnímu úspěchu. Vedeme neustálý dialog se zainteresovanými stranami, abychom věděli, co od nás očekávají – na trhu, na pracovišti i v komunitách, kde působíme. Naše aktivita v oblasti Společenské odpovědnosti podniku tak vyplývá ze skutečných potřeb a očekávání.
 
Naší strategií je připravovat projekty Společenské odpovědnosti podniku společně s příslušnými komunitami a dalšími místními i mezinárodními stranami, aby přinášely skutečně pozitivní efekty. Ve svých projektech využíváme některé z jedinečných zdrojů, které nám přinesly takový úspěch – naše zaměstnance, technologie, znalosti cestovního ruchu a obchodní vztahy. Programy CSR sestavujeme tak, aby využívaly optimální kombinaci zdrojů, a naše snaha v oblasti podpory společnosti a životního prostředí tak přinášela hmatatelné a pozitivní výsledky.
 
Travel Further je v tomto kontextu důkazem našeho rozhodnutí dělat víc, než je běžné. Víc, než se od nás očekává. Dělat nevšední věci. Program Travel Further se skutečně zrodil ze snahy udělat víc. Nezůstat jen u toho, co je naší povinností. A zajistit, aby náš příspěvek světu nespočíval jen v prosazování komerčních zájmů. Ve společnosti Amadeus jsme přesvědčeni, že jedině společnou prací se můžeme dostat dál a naplnit tak význam svého programu Travel Further.
 
Všechny poslední novinky o Společenské odpovědnosti podniku najdete na blogu Amadeus a našem kanálu na YouTube.