• Domovská stránka Amadeus
 • Cestovní kanceláře
 • Naše portfolio
 • Connect
 • Obsah
 • Letecký obsah pro cestovní kanceláře

Letecký obsah pro cestovní kanceláře

null

Jsou chvíle a okolnosti, kdy vaši zákazníci ocení přímé výhody kvalitního obsahu.

Průzkumy ukázaly, že věrnost zákazníků je závislá na jejich zkušenostech během narušení cestování. Stávky, mimořádné klimatické podmínky a politické nepokoje mohou narušit cestovní plány. V takových kritických okamžicích vyžadují zákazníci přesné informace v koordinaci s leteckou společností a podporu při zařizování alternativ u jejich cestovní kanceláře.

Amadeus nabízí celosvětově nejucelenější výběr leteckých společností, jehož použití je snadné, efektivní a ziskové. Vaši zákazníci rezervující lety tak mohou těžit z širší nabídky avětší spolehlivosti, z osobnějších služeb a nejlepšího možného vyřešení problémů, pokud nastanou. Cestovní kanceláře na celém světě si už uvědomují, jak jim knihování leteckých služeb přes systém Amadeus může přinést nové a jedinečné výhody v oblastech služeb zákazníkům, provozní efektivity a ziskovosti.

Vše se pochopitelně odvíjí odkvality a šíře leteckého obsahu, který Amadeus nabízí. Přes systém Amadeus distribuuje už více než 440 leteckých společností (včetně 70 nízkonákladových společností). Z těchto leteckých společností je více než 248 v systému Amadeus dostupných na nejvyšší úrovni přístupu, což přináší mnohočetné výhody pro vaši kancelář, která tak může poskytovat služby vysoké kvality.

Sada nástrojů pro správu leteckého obsahu Amadeus zjednodušuje práci cestovní kanceláře a zlepšuje dojemu koncového zákazníka. To ale není vše. Vedle pomoci vaší kanceláři poskytovat zákazníkům výjimečné služby vám systém Amadeus může pomoci zvýšit ziskovost knihování letecké přepravy tím, že zvýší vaši efektivitu a omezí čas promarněný neproduktivní prací.

Hlavní výhody

V čem tedy tkví klíčové výhody pro cestovní kanceláře?

Je to jednoduché. Knihování leteckého obsahu přes Amadeus je skvělé jak pro vaše zákazníky, tak pro vaši firmu. Je to vskutku výhra pro všechny.

Vaše kancelář bude mít prospěch zlepší provozní efektivity (méně času promarněného neproduktivní administrativní prací), vyšších příjmů a zisků, a co je nejdůležitější, z vyšší věrnosti zákazníků. Spokojení zákazníci se navíc samozřejmě budou vracet.

Hlavní funkce
 • Plně synchronizované informace pro více než 140 leteckých společností díky systému Altéa, sdílené platformě umožňující leteckým společnostem a cestovním kancelářím pracovat s jediným PNR.
 • Každodenní OAG feed poskytující aktuální informace o letech.
 • 248 leteckých společností na nejvyšší úrovni přístupu, tj. více než dvojnásobek toho, co nabízí náš nejbližší konkurent. Dáváme cestovním kancelářím přístup k informacím v reálném čase a jistotu ohledně obsahu, který mohou nabízet svým zákazníkům.
 • Amadeus Nego space obstarává přidělování inventáře, i když chybí dostupnost přes jiné prodejní kanály.
 • Zajištěn úplný obsah pro 121 leteckých společností, tj. o 30 % více, než nabízí náš nejbližší konkurent. Tato rovnocennost obsahu poskytuje přístup ke stejnému obsahu a tarifům, které jsou dostupné napříč všemi ostatními prodejními kanály, např. přes webové stránky nebo call centra leteckých společností.
 • Okamžité potvrzení požadavků na místa a žádné odmítnuté prodeje.
 • Automatické osobní přizpůsobení zákaznickým kontextům a členství ve věrnostních programech.