O nas

About Amadeus

Firma Amadeus dostarcza technologii napędzającej sektor turystyki - od momentu wyszukiwania oferty do rezerwacji, od wyceny do zakupu biletu, od zarządzania rezerwacjami do odprawy i procesów związanych z samym wyjazdem. Naszym celem jest ułatwienie podróży od początku do samego końca w ramach intensyfikowania pozytywnych doznań z podróży setek milionów osób rocznie. Staramy się to osiągnąć poprzez łączenie kluczowych graczy przemysłu turystycznego: biur podróży, korporacji, linii lotniczych, kolei i innych. Dostarczamy im narzędzi, tak, aby mogli świadczyć turystom usługi wyżej jakości i skuteczniej zarządzać własną firmą. Firma Amadeus znajduje się w samym centrum światowego przemysłu turystycznego. Nasi pracownicy, technologia i innowacje są dedykowane pracy z klientem i partnerami tak, aby kształtować przyszłość turystyki.

Nasi klienci

Nasi klienci

Działamy globalnie na rosnącym rynku turystycznym i technologicznym na każdym etapie podróży klienta.

Fakty i liczby

195 obsługiwanych krajów. 440 milionów rezerwacji rocznie. Sprawdź niektóre z naszych kluczowych wskaźników tutaj.

Relacje z inwestorami

Głównym celem Relacji Inwestorskich (IR) w firmie Amadeus jest nawiązanie otwartego dialogu z naszymi inwestorami i analitykami oraz budowanie długotrwałych relacji opartych na wiarygodności i zaufaniu.

Careers

Careers

We are looking for top talent. The opportunities and cultural diversity that you can find at Amadeus are second to none. Our mindset is truly global.