• Strona główna
  • Biura podróży
  • Rozwiązania i usługi
  • Serve
  • Sprzedawaj podróżnym
  • Amadeus Selling Platform Connect

Amadeus Selling Platform Connect

null

Witamy w Amadeus Selling Platform Connect - rozwiązaniu wychodzącemu naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Zapytaj o szczegóły swojego opiekuna już teraz!

Amadeus Selling Platform Connect stanowi jeden punkt dostępu do globalnych treści Amadeus oraz treści regionalnych lub lokalnych dla profesjonalistów z branży turystycznej, zarówno początkujących, jak i ekspertów, zajmujących się sprzedażą, doradztwem i obsługą podróżnych w zakresie turystyki wypoczynkowej i biznesowej. Rozwiązanie to zostało zaprojektowane, by sprostać wymaganiom zarówno użytkownika, jak i biznesu. W przeciwieństwie do aktualnie dostępnych rozwiązań Amadeus Selling Platform Connect zwiększa produktywność, nie wymaga instalacji i może zostać dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zbudowane z Tobą i dla Ciebie

Firma Amadeus poczyniła ogromne inwestycje w celu zapewnienia, by platforma ta spełniała wymagania profesjonalistów z branży turystycznej. Chcąc osiągnąć pożądany efekt, współpracowaliśmy z setkami biur podróży, a następnie na podstawie zebranych informacji, zaprojektowaliśmy rozwiązanie wraz z ekspertami w dziedzinie ergonomii produktów. U podstaw naszej koncepcji leżała wizja zaprojektowania nie tylko nowego graficznego interfejsu, ale narzędzia wychodzącego naprzeciw Twoim oczekiwaniom i pozwalającego Ci odnieść sukces.

Dostosowane do Twoich potrzeb

Masz dość platform jednakowych dla wszystkich? Odpowiedzią jest Amadeus Selling Platform Connect.

Korzystaj z oszczędzających czas widżetów i zintegruj treści stron trzecich, których potrzebujesz, bezpośrednio w procesie rezerwacji.

Korzystaj z narzędzia, które naprawdę możesz nazwać swoim!

 
Kluczowe korzyści

Innowacyjne funkcje i najlepsze treści globalne, regionalne i lokalne

Amadeus Selling Platform Connect to profesjonalna platforma do rezerwacji, która posiada efektywny zestaw podstawowych funkcji potrzebnych do realizacji kluczowych zadań związanych z rezerwacjami.

Booking file: Ten zaprojektowany od początku ekran pozwala na pełny przegląd wszystkich informacji związanych z podróżą danego podróżnego. Zadania można zrealizować kilkoma kliknięciami myszką, a treści wyświetlane są w sekcjach w celu poprawy czytelności. Można nawet zarządzać rezerwacjami grupowymi!

Zintegrowani partnerzy: Możesz w łatwy sposób uzyskać dostęp do treści dostawców zewnętrznych innych niż GDS bezpośrednio z kartoteki rezerwacji i bezproblemowo dokonywać rezerwacji oraz je anulować, modyfikować i wyświetlać za pomocą narzędzi do rezerwacji zintegrowanych dostawców zewnętrznych.

Cryptic Magic: Unikalne rozwiązanie, które tłumaczy wprowadzenia tekstowe na graficzne wyświetlenia. Jeśli znasz polecenia tekstowe i chcesz korzystać z ich szybkości, możesz użyć preferowanego języka GDS do generowania wyników w formacie graficznym - zależnie, co Ci bardziej odpowiada!

Przeloty: Wszystkie funkcje wyszukiwania przelotów, taryf i przelotów niskokosztowych są pogrupowane w jednym obszarze, łączącym kilka źródeł zawartości na jednym ekranie.

Samochody i hotele: Nawiguj poprzez bardzo intuicyjny graficzny interfejs rozwiązań Cars i Hotels. Szukaj hoteli według punktów orientacyjnych, uzyskuj wyniki na interaktywnej mapie i przeglądaj rozbudowany bank zdjęć hoteli. Szybko porównaj publiczne, korporacyjne i przedpłacone stawki za wypożyczenie samochodu na jednym ekranie, przeglądaj obrazy graficzne kategorii samochodów i lokalizuj różne punkty odbioru i oddania samochodu na interaktywnych mapach.

Profile: Efektywnie zarządzaj wszystkimi preferencjami i szczegółowymi danymi klientów na jednym ekranie dla wszystkich czterech rodzajów profili: podróżny, biuro podróży, firma lub grupa.

Sprzedaż biletów elektronicznych: Realizacja nigdy nie była taka prosta! Uzyskaj dostęp do wszystkich informacji związanych ze sprzedażą biletów na jednym, przejrzystym ekranie i wystawiaj bilety elektroniczne swoim klientom.

W dowolnym miejscu, w dowolnym czasie

Amadeus Selling Platform Connect to nie tylko nowy interfejs graficzny całkowicie przeprojektowany z myślą o Twojej firmie, ale także narzędzia branżowe niezbędne dla profesjonalisty w branży turystycznej całkowicie dostępne przez Internet!

Dostęp o każdej porze dnia, z każdego komputera, na którym zainstalowana jest przeglądarka Microsoft Internet Explorer lub Mozilla Firefox, za pomocą jedynie Twoich danych dostępu. Nie jest wymagana długotrwała i kosztowna instalacja ani wdrożenie. Nowe funkcje można zainstalować nawet szybciej przez Internet.

 

 
 
Podstawowe cechy

Amadeus Selling Platform Connect wykorzystuje najnowocześniejszą technologię zapewniającą najbardziej zaawansowane funkcje:

 

Cechy Korzyści Opis
Dopasowanie Wszystko, czego potrzebujesz, w sposób odpowiedni dla Twojej firmy Dostosowanie specyficzne dla biura podróży zgodne z jego celami biznesowymi
Najlepszy kontent Zaspokajaj wszystkie potrzeby podróżnych Znajdź i zarezerwuj dowolną ofertę - Amadeus, regionalną i lokalną - bezproblemowo za pomocą jednej aplikacji
Zbudowane z Tobą i dla Ciebie Rozwijaj działalność, wykorzystując wiedzę w zakresie podróży Rozwiązanie wychodzące naprzeciw Twoim potrzebom, zaprojektowane w celu poprawienia produktywności i dostępu do informacji
Cryptic Magic Korzystaj z zalet obu opcji Szybkość i efektywność poleceń tekstowych w połączeniu z bogatym ekranem graficznym niezależnie od języka GDS
W dowolnym miejscu, w dowolnym czasie Korzystaj z łatwego dostępu online do globalnej sieci turystycznej Dostępne całkowicie przez Internet wszystkie cechy, funkcje i treści są na wyciągnięcie ręki

 

> Wróć na górę
Zasoby