• Strona główna
 • Biura podróży
 • Rozwiązania i usługi
 • Connect
 • Kontent
 • Ancillary services

Ancillary services

460x180_AncillaryServices_header

Dowiedz się, co jest dostępne dla Ciebie dziś!

Dzięki Amadeus możesz z łatwością zaoferować usługi dodatkowe budując lojalność Klientów i pozostając konkurencyjnym.

 
Zagwarantuj konkurencyjność swojej oferty
48 proc. turystów kupuje usługi dodatkowe. Włączając je do oferty Twojego biura podróży możesz zwiększyć przewagę konkurencyjną i budować wizerunek profesjonalnego konsultanta podróży, który doradza Klientowi i oferuje bilety lotnicze w pełni dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Upewnij się, że zaoferujesz pełną obsługę dla podróżnego, który pojawi się na Twojej witrynie internetowej.
 
Spójne i zintegrowane rozwiązanie
Aby pomóc Ci najlepiej wykorzystać tę szansę, firma Amadeus opracowała w pełni zintegrowane rozwiązanie, które dba o efektywność i rentowność Twojego biura, poprzez całkowite włączenie usług dodatkowych do procesu rezerwacji. Bez względu na to czy korzystasz z terminala Amadeus czy Amadeus Web Services, proces rezerwacji a także dostęp do cennika usług dodatkowych są tak proste jak rezerwacja przelotu. Intuicyjny katalog usług dodatkowych minimalizuje czas potrzebny na szkolenia i daje Ci go więcej na dbanie o potrzeby Klientów.
 
Oferta usług dodatkowych jest dostępna w wielu kanałach sprzedaży włączając Amadeus Selling Platform, Amadeus Web Servicesoraz Amadeus e-Travel Management, co pozwala na wykorzystanie każdej nadarzającej się okazji do podniesienia wyników sprzedażowych. Rezerwacje usług dodatkowych znajdują odzwierciedlenie w całym systemie mid- oraz back-office, dając Ci pełny wgląd w Twoją działalność, jednocześnie minimalizując ryzyko wystąpienia błędów.
 
Gwarancja przejrzystości
Łatwiej Ci konkurować na rynku szerokim portfolio usług niż ceną. Przygotowując przejrzystą ofertę jasno określającą, co jest wliczone w cenę biletu i co jest bezpłatne, z uwzględnieniem statusu karty frequent flyer Klienta, zyskujesz przewagę nad konkurencją, a co za tym idzie budujesz silne relacje oparte na zaufaniu i lojalności.
 
Zwiększaj lojalność Klientów
Zapewniając Klientom wysoki poziom obsługi, budujesz ich lojalność oraz wzmacniasz ich zadowolenie. Wyniki badań McKinsey & Co pokazały, że lojalny Klient więcej wydaje i jest mniej wrażliwy na cenę, a jednocześnie będzie bardziej skłonny by rekomendować Twoje usługi innym.
 
Co nas wyróżnia?
Chcąc zagwarantować biurom podróży dostęp do szerszej oferty i funkcjonalności koniecznych by stawiać czoła pojawiającym się nowym trendom i oczekiwaniom branży turystycznej, Amadeus, jako pierwszy gracz na rynku, uruchomił dynamiczny katalog usług dodatkowych (dostępny poprzez Web Services) w pełni zintegrowany z procesem rezerwacji. Dokładamy też wszelkich starań, aby sukcesywnie integrować ofertę usług dodatkowych podpisując takie umowy typu full content z liniami lotniczymi, które obejmują ich usługi opcjonalne.
 

 

 
Kluczowe korzyści
 • Amadeus to system GDS oferujący katalog usług dodatkowych zintegrowanych z procesem rezerwacji.
 • Poprawa obsługi klienta: zwiększona równorzędność z własną ofertą linii lotniczych daje klientom większy wybór..
 • Pomoc biurom podróży w zatrzymaniu klientów i utrzymaniu konkurencyjności oraz wzmocnienie ich wartości jako konsultanta ds. podróży.
 • Wsparcie wszystkich przepływów pracy poprzez standaryzowane procesy i funkcje przy minimalnym wpływie na procedury Twojej firmy.
 • Rozszerzony zakres usług dodatkowych.
Podstawowe cechy
 • Sprzedaż usług dodatkowych zarówno w momencie zakupu biletu, jak i po jego wystawieniu dla zwiększenia szans sprzedaży produktów dodatkowych.
 • Wielokanałowość: offline i online
 • Pełna integracja z numerem PNR dla procesu mid-office i back-office poprzez nowy Amadeus Interface Record: redukuje dodatkową pracę i ryzyko popełnienia błędów, zabezpiecza przychód i poprawia właściwą dalszą obsługę pasażerów.
 • Automatyczna realizacja poprzez EMD
 • Dodatkowy przychód dla biura podróży
 

Integracja usług dodatkowych linii lotniczych w ofercie dla klientów pozwala utrzymać zadowolenie klienta, zwiększyć wydajność, a jednocześnie zachować konkurencyjność.