• Strona główna
  • Biura podróży
  • Rozwiązania i usługi
  • Connect
  • Kontent
  • Oferta lotnicza

Oferta lotnicza

null

Można wyróżnić sytuacje, w których klienci bezpośrednio kozystają z lepszego kontantu...

Badania wykazały, że lojalność klienta zależy od jego doświadczeń w momentach zakłócenia podróży.
  Stajki, kapryśne warunki pogodowe i niepokoje polityczne mogą zdezorganizować podróż.  W tych krytycznych momentach podróżni potrzebują dokładnych informacji skoordynowanych z linią lotniczą i pomocy swojego biura podróży w zorganizowaniu alternatywnych rozwiązań.

Amadeus, jako łatwy w użyciu, efektywny i rentowny system, zapewnia najszerszą na świecie ofertę linii lotniczych. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się większym wyborem ofert i niezawodnością podczas rezerwacji lotów, bardziej spersonalizowaną obsługą i najlepszym sposobem rozwiązywania problemów, jeśli takie wystąpią.

Dlatego biura podróży na całym świecie zdają sobie sprawę, że rezerwowanie usług lotniczych za pośrednictwem systemu Amadeus może zapewnić im nowe, wyjątkowe korzyści w zakresie obsługi klienta, wydajności operacyjnej i zyskowności.

Punktem wyjścia jest oczywiście jakość i zakres oferty lotniczej systemu Amadeus. Ponad 440 linii lotniczych prowadzi dystrybucję poprzez system Amadeus (w tym 70 tanich linii lotniczych).  Łącznie 248 z tych linii dostępnych jest na najwyższym poziomie dostępu w systemie Amadeus, co przynosi wiele korzyści biurom podróży, jeśli chodzi o zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta.

Ponadto pakiet narzędzi do obsługi oferty lotniczej firmy Amadeus ułatwia pracę agenta i poprawia wrażenia klienta.  Ale to nie wszystko.  Oprócz pomocy biurom podróży w zapewnianiu znakomitej obsługi klienta, Amadeus może wpłynąć na poprawę opłacalności rezerwacji lotów dzięki poprawie efektywności i skróceniu czasu poświęcanego na bezproduktywną pracę. 
 

 

Kluczowe korzyści
Jakie są więc najważniejsze korzyści dla biur podróży?
 
To proste.  Rezerwacja lotów za pomocą systemu Amadeus jest korzystna zarówno dla biura podróży, jak i jego klienta.  Na tym scenariuszu wszyscy zyskują.
 
Twoje biuro podróży skorzysta z poprawy wydajności operacyjnej (mniej czasu na bezproduktywną pracę administracyjną), wyższych przychodów i zyskowności, a przede wszystkim zwiększonej lojalności klientów.  Oczywiście zadowoleni klienci to klienci, którzy regularnie powracają.  
 
Podstawowe cechy

• W pełni zsynchronizowane informacje z ponad 140 liniami lotniczymi dzięki rozwiązaniu Altéa, współdzielonej platformie, dzięki której linia lotnicza i biuro podróży może korzystać z jednego numeru PNR.

• Codzienne wczytywanie aktualnych informacji o lotach OAG.

• 248 linii lotniczych na najwyższym poziomie dostępu, ponad dwukrotnie więcej niż oferuje nasz główny konkurent, dzięki czemu biura podróży mają zapewniony dostęp do informacji w czasie rzeczywistym i bezpieczeństwo treści, które oferują swoim klientom.

• Nego space zabezpiecza przydziały zapasów nawet, jeśli nie są one dostępne poprzez inne kanały.

• Zabezpieczona pełna oferta 121 linii lotniczych - o 30% więcej niż w przypadku naszego głównego konkurenta. Ta równorzędność treści zapewnia dostęp do tych samych ofert i taryf, które są udostępniane poprzez wszystkie inne kanały sprzedaży, np. witrynę internetową lub call centre linii lotniczej.

• Natychmiastowe potwierdzenie żądań rezerwacji miejsca i brak odrzuconej sprzedaży.

• Automatyczna personalizacja kontekstów klienta i statusu Frequent Flyer.
 


 
 

Dowiedz się więcej!