УМОВИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

Останнє оновлення – серпень 2016 р.


Цей веб-сайт ("Сайт") підтримується Amadeus IT Group SA ("Amadeus"), компанією, що зареєстрована в Державному реєстрі юридичних осіб Мадрида, загальний том 215552, Розділ 8 Книги компаній, лист 131, сторінка № M-383503 ІПН/ПДВ: ES-A84236934, головний офіс якої знаходиться за адресою: вул. Сальвадора де Мадаріага, 1, 28027 Мадрид, Іспанія.

Ці умови користування сайтом регулюють ваш доступ до Сайту і користування ним, а також будь-якою частиною Сайту (включаючи, без обмежень, сторінку Amadeus на Facebook чи акаунт у Twitter). Наші послуги чи матеріали, що підтримуються або надаються компанією Amadeus або третіми сторонами можуть також підлягати виконанню інших умов користування, які будуть вам повідомлені перед початком користування.

Ці умови користування сайтом складають правовий договір між вами та компанією Amadeus. Просимо уважно їх прочитати перед тим, як використовувати Сайт. Завантажуючи, відкриваючи або використовуючи цей Сайт, ви підтверджуєте, що приймаєте ці умови користування сайтом і що ви будете їх дотримуватись.

Amadeus може вносити зміни до цих умов користування сайтом у будь-який час на власний розсуд. Останню дату оновлення можна дізнатись у верхній частині цієї сторінки біля надпису "Останнє оновлення". Якщо ці умови користування сайтом будуть змінені, компанія Amadeus має викласти на Сайті оновлені умови користування. Користування Сайтом після таких змін означатиме вашу згоду з оновленими умовами користування сайтом.

Якщо ви не погоджуєтесь виконувати ці умови користування сайтом або будь-які зміни в них, просимо вас негайно перестати користуватися Сайтом.

Ці умови користування сайтом стосуються Політики конфіденційності та Політики щодо файлів Cookie, які також застосовуються до вашого користування Сайтом.

Користування цим сайтом
Компанія Amadeus підтримує та контролює цей Сайт і надає його вам виключно на свій розсуд.

Враховуючи вашу згоду виконувати ці умови користування сайтом, компанія Amadeus гарантує вам невиключне право, що не передається, завантажувати, відкривати та використовувати Сайт виключно у власних некомерційних цілях згідно з цими умовами користування та Політикою конфіденційності.

Компанія Amadeus може в будь-який час закрити чи змінити Сайт на свій повний розсуд, включно з тимчасовим обмеженням доступу до Сайту. Ми не будемо нести жодної відповідальності в разі, якщо з будь-якої причини наш сайт буде недоступним будь-коли протягом будь-якого періоду.

Враховуючи, що компанія Amadeus дозволяє вам користуватися Сайтом, ви погоджуєтесь виконувати ці Умови користування сайтом. Будь-які інші способи використання Сайту, за виключенням наведених у цих умовах користування, заборонені.

Обмеження щодо користування
Надання вам дозволу на користування цим Сайтом залежить від виконання вами цих умов користування сайтом із урахуванням наступних обмежень:
_При використанні цього Сайту ви повинні виконувати всі відповідні місцеві, державні або міжнародні закони та норми, і не використовувати Сайт у незаконних або неправомочних цілях;

_Не використовуйте Сайт будь-яким чином, що може зашкодити комерційній діяльності компанії Amadeus.

_Не передавайте будь-які матеріали дискредитуючого, образливого або будь-якого іншого сумнівного характеру.

_Не використовуйте Сайт будь-яким чином у цілях власної вигоди.

_Не відтворюйте, не дублюйте та не копіюйте (окрім як у власних некомерційних цілях) та не перепродуйте будь-яку частину цього Сайту.

_Не змінюйте матеріали, які ви відтворюєте, дублюєте чи копіюєте та не використовуйте ілюстрації, фотографії, відео чи аудіо окремо від супроводжуючого їх тексту.

_При відтворенні, дублюванні чи копіюванні матеріалів має бути вказане відповідне та точне посилання на джерело таких матеріалів.

_Не відкривайте без права доступу, не втручайтесь у роботу, не завдавайте шкоди та не порушуйте роботу будь-якої частини Сайту, будь-якого обладнання чи мережі, на яких зберігається Сайт, будь-якого програмного забезпечення, що використовується для підтримки Сайту, або будь-якого обладнання чи мережі чи програмного забезпечення, яке належить будь-якій третій стороні або використовується нею.

_Навмисно не передавайте будь-які дані, не відправляйте та не завантажуйте будь-які матеріали, які містять віруси, троянські програми, хробаки, часові бомби, реєстратори роботи клавіатури, шпигунські програми, рекламні програми чи будь-які інші шкідливі програми або аналогічний комп'ютерний код, створений для негативного впливу на роботу будь-якого програмного чи апаратного забезпечення комп'ютера.

_Не чиніть будь-яких дій, які пошкодять, заблокують, перевантажать, погіршать роботу чи поставлять під загрозу системи або безпеку Amadeus або зашкодять іншим користувачам, або можуть зробити це._Не порушуйте права інтелектуальної власності Amadeus або третіх сторін у зв'язку з використанням вами Сайту.

_Якщо хостинг Сайту знаходиться на ресурсах третьої сторони (наприклад, Facebook або інших соціальних мереж), на яких є окремі умови користування, які стосуються такого ресурсу третьої Сторони, ви погоджуєтесь у повній мірі виконувати такі умови.

Ви можете створювати посилання на Сайт за умови, що ви робите це законно та не шкодите нашій репутації, та не користуєтесь нею. Заборонено створювати посилання таким чином, щоб допускалась можливість існування будь-якого зв'язку, затвердження чи дозволу з нашої сторони, якщо такого немає. Ми зберігаємо за собою право відкликати дозвіл на посилання без додаткового повідомлення.

Ми можемо надавати на своєму Сайті інтерактивні послуги, що дозволять вам завантажувати контент на Сайт або зв'язуватись з іншими користувачами Сайту. У випадках, коли ми надаємо такі інтерактивні послуги, ви гарантуєте, що не будете вносити будь-яку інформацію, яка:

_Містить будь-які матеріали чи контакт третьої сторони, на які ви не отримали всі необхідні погодження та дозволи.

_Є дискредитуючою, незаконною, непристойною, провокаційною чи порнографічною, порушує будь-які юридичні зобов'язання перед третьою стороною, наприклад контрактні зобов'язання, зобов'язання нерозголошення, або є погрожуючою чи образливою, порушує приватність іншої особи або викликає роздратування, незручність чи недоречне хвилювання.

_Являє собою або заохочує до дій, які можна розглядати як кримінальне правопорушення чи які призводять до громадянсько-правової відповідальності, або іншим чином суперечать закону, або які можуть порушити права будь-якої сторони в будь-якій країні світу.

_Є технічно небезпечною (включаючи, без обмежень, вміст комп'ютерних вірусів).

В мірі, в якій ви надаєте будь-яку інформацію на Сайт, ви гарантуєте компанії Amadeus та її групі компаній невиключне, незмінне, безоплатне, всесвітнє право, що може передаватись, у т.ч. за субліцензією, на використання, відтворення, як в електронному так і в будь-якому іншому вигляді, відображення, поширення, внесення змін, адаптацію, публікацію та створення похідних праць на основі всієї та будь-якої інформації, наданої таким чином, включно з такою, здійснюваною в цілях реклами та маркетингу.

Права інтелектуальної власності
Компанія Amadeus є власником або ліцензіатом усіх прав інтелектуальної власності на цей Сайт, а також на всі матеріали, що на ньому опубліковані. Ці об'єкти захищені законами та угодами про авторське право по всьому світі. Всі такі права зберігаються за власником. Ніяке положення цих умов користування сайтом не має на увазі передачу вам будь-яких прав інтелектуальної власності або наділення вас такими правами.

Ви маєте право тільки на обмежене користування правами інтелектуальної власності, що надаються вам відповідно до цих Умов користування сайтом. Ви не повинні чинити жодних дій, щоб піддати ризику, обмежити або чинити завади для прав інтелектуальної власності.

Ви погоджуєтесь не видаляти, не приховувати, не затруднювати читабельність та не змінювати будь-які повідомлення чи вказівки про права інтелектуальної власності та/або про права компанії Amadeus та їх приналежність. Ви визнаєте та погоджуєтесь, що будь-яке несанкціоноване використання прав інтелектуальної власності становитиме порушення цих Умов користування сайтом і може бути посяганням на права інтелектуальної власності компанії Amadeus та її ліцензіатів.

Компанія Amadeus зберігає за собою право вживати заходів, які вважатиме необхідними, включаючи порушення судової справи без вашого додаткового повідомлення, стосовно будь-якого несанкціонованого користування цим Сайтом.

Гарантії
Користуючись цим Сайтом, а отже, приймаючи ці Умови користування ним, ви гарантуєте компанії Amadeus та зобов'язуєтесь перед нею, що ви:
_Не будете використовувати Сайт ніяким іншим чином, окрім як у відповідності до цих Умов користування;

_Не будете використовувати Сайт так, щоб зашкодити компанії Amadeus або нанести шкоду її репутації;

_Ваше користування Сайтом не порушуватиме права будь-якої третьої сторони.

Обмеження відповідальності
Ви користуєтесь цим Сайтом виключно на свій власний ризик. Враховуючи, що компанія Amadeus докладе необхідні зусилля, щоб забезпечити оновлений і точний контент на Сайті, вона водночас не дає безпосередньо чи опосередковано жодних запевнень чи гарантій про те, що Сайт:
_є точним, повним чи оновленим;

_завжди буде доступним;

_є надійним, не містить помилок, неточностей, дефектів, вірусів чи хакерських програм.

Наскільки це дозволено законом (за виключенням випадків смерті або шкоди, яка заподіяна особистості через необережність компанії Amadeus, або випадків шахрайства чи умисного введення в оману), компанія Amadeus не нестиме жодної відповідальності (яка обумовлена контрактом, деліктом, суворою відповідальністю або будь-яким іншим чином) за:
_будь-які неточності чи упущення в контенті Сайту, або

_будь-яку втрату, пошкодження, витрати чи збитки, понесені вами в результаті вашого доступу на Сайт, його використання чи неможливістю користуватися Сайтом або будь-яким контентом, що зберігається на ньому;

та користуючись цим Сайтом, ви визнаєте, що компанія Amadeus не несе жодної такої відповідальності.

Компанія Amadeus не може бути притягнута до відповідальності за будь-який контент, доступний через інтерактивні послуги на Сайті.

На Сайті можуть розміщуватись рекламні матеріали, надані третіми особами. Кожен окремий рекламодавець несе відповідальність за зміст своїх рекламних матеріалів, включаючи без обмежень будь-які помилки, упущення або неточності.

Компанія Amadeus не несе жодної відповідальності за контент веб-сайтів та ресурсів, наданий третіми особами, перейти на які можна через посилання на Сайті; ці посилання надаються виключно в інформаційних цілях. Компанія Amadeus жодним чином не контролює контент цих веб-сайтів і ресурсів і не бере на себе жодної відповідальності за будь-яку втрату або шкоду, що може виникнути в результаті вашого користування ними.

Припинення дії
Компанія Amadeus може на свій власний розсуд одномоментно припинити дію цієї Угоди, попередньо повідомивши вас про це. Компанія Amadeus може тимчасово призупинити ваше користування Сайтом без додаткового повідомлення в будь-який час, і в жодному разі не нестиме за це ніякої відповідальності.

Наслідки припинення дії
Негайно після припинення дії цієї Угоди,

_ви не матимете права користуватися цим Сайтом, і всі дозволи, викладені в цій Угоді, припинять свою дію;

_вам потрібно буде негайно видалити будь-яку інформацію, яку ви отримали або якою користуєтесь і яка стосується цього Сайту.

Конфіденційність
Політика захисту даних компанії Amadeus стосовно Сайту пояснюється в Політиці конфіденційності компанії Amadeus. Користуючись цим Сайтом, ви погоджуєтесь дотримуватись цієї політики.

Загальні положення
У випадку, якщо одне чи декілька положень цих Умов користування сайтом є недійсними, позбавленими юридичної чи позовної сили або незаконними, то така недійсність, незаконність та позбавлення позовної сили не впливатиме на будь-які інші положення цих Умов користування сайтом.

Ці Умови користування сайтом стосуються особисто вас і ви не маєте права передавати цю Угоду будь-якій третій стороні без попередньої письмової згоди компанії Amadeus. Ці Умови користування сайтом не створюють жодних прав для сторонніх вигодонабувачів.

Ці Умови користування сайтом складають повноту угоди між компанією Amadeus і вами та відміняють попередні домовленості.

Якщо ви не дотримувались цих Умов користування сайтом, а компанія Amadeus негайно не вжила жодних заходів, це не означатиме відмову компанії Amadeus від будь-яких прав, які вона може мати (наприклад, вжити заходів у майбутньому).

Ці Умови користування сайтом стосуються тільки використання цього Сайту, а будь-які окремі послуги, які можна отримати через Сайт, регулюються окремими умовами. В окремих юрисдикціях можуть застосовуватись певні умови, які змінюють ці Умови користування та інші правові положення, що можуть міститись на цьому Сайті. У випадку застосування додаткових умов, їх можна знайти на окремому Сайті в нижній частині головної сторінки.

Компанія Amadeus зберігає за собою право вносити зміни до цих Умов користування сайтом у будь-який час на свій власний розсуд, і такі зміни починають діяти з моменту їх розміщення на Сайті. Ви несете відповідальність за регулярне ознайомлення з цими Умовами, які на постійній основі доступні вам на цьому Сайті. Якщо ви не погоджуєтесь зі зміненими умовами користування цим Сайтом, ви повинні припинити його використання. Продовження використання Сайту після будь-яких таких змін означатиме вашу згоду з такими змінами.

Застосовне право
Незалежно від країни, із якої ви відкриваєте цей Сайт або користуєтесь ним, ваше користування Сайтом регулюється відповідно до законів Іспанії, і ви погоджуєтесь на виключну юрисдикцію судів Мадрида, Іспанія. На основі свого абсолютного та одноосібного волевиявлення компанія Amadeus може розпочати судочинство проти будь-якої третьої сторони, яка порушила ці Умови користування сайтом, на свій розсуд, в Іспанії або в місці такого порушення, або за місцем реєстрації такої сторони та, якщо сторін декілька, за місцем реєстрації будь-якої з таких сторін, і всі інші сторони повинні визнати підпорядкування такій юрисдикції.

Контакти
За додатковою інформацією звертайтесь за адресою sales@ua.amadeus.com.

 

ПОЛІТИКА ЩОДО ФАЙЛІВ COOKIE

В цій Політиці ви знайдете інформацію про те, що собою являють файли Cookie, які файли Cookie можуть встановлюватись при відвідуванні сайту www.amadeus.com і як ними керувати.

Що таке файли Cookie
Файл Cookie – це маленький файл, що встановлюється на пристрій (наприклад, комп'ютер чи мобільний телефон) при відвідуванні веб-сайту. Файли Cookie використовуються, щоб полегшити ваше використання сайту, а також надавати комерційну та маркетингову інформацію адміністратору веб-сайту.

Термін "файл Cookie" охоплює аналогічні технології збору та зберігання інформації, як Локальні спільні об'єкти (також відомі як "flash cookies"), а також веб-жучки ("web beacons" та "web bugs"), включно з прозорими або пустими GIF-зображеннями.

Типи файлів Cookie
Розрізняють тимчасові та постійні файли Cookie, а також основні та сторонні.

Тимчасові файли Cookie дозволяють відслідковувати дії під час поточного сеансу браузера. Вони видаляються з вашого пристрою при закритті браузера. Постійні файли Cookie залишаються на пристрої між сеансами та дозволяють веб-сайту "впізнавати" користувача при його поверненні, а також запам'ятовувати його вподобання. Вони зберігаються на вашому пристрої, доки не будуть видалені або доки не досягнуть вказаного закінчення терміну дії.

Тимчасові та постійні файли Cookie можуть бути основними та сторонніми. Основні встановлюються веб-сайтом, на який виконано вхід. Сторонні надаються третьою стороною, відмінною від веб-сайту, на який виконано вхід.

Відмова від використання файлів Cookie
Ми використовуємо файли Cookie, щоб залишити у вас найкращі враження від перебування на нашому веб-сайті та щоб мати можливість його покращити. Продовжуючи перебування на сайті та не змінюючи налаштування браузера, щоб обмежити чи видалити файли Cookie, ви тим самим погоджуєтесь використовувати їх.

Браузери можуть бути налаштовані на відхилення всіх файлів Cookie або на прийняття файлів Cookie з веб-сайтів тільки протягом вашого візиту. Деякі браузери дозволять вам відхилити лише сторонні файли Cookie. Якщо ви хочете дізнатись, як це зробити, зайдіть у меню "Довідка" вашого браузера. Майте на увазі, що якщо ви вирішите видалити або обмежити файли Cookie, то деякі функції цього веб-сайту можуть не працювати.

Для отримання загальної інформації про файли Cookie та як їх відключити, відвідайте сайт http://www.allaboutcookies.org/

Як використовувати файли Cookie
Тимчасові та постійні файли Cookie використовуються в наступних цілях:

Суворо необхідні файли Cookie – це найважливіші файли Cookie, які необхідні для роботи веб-сайту та дозволяють користуватись його функціями. До них відносяться, наприклад, файли Cookie, які дозволяють вам входити в захищені області цього веб-сайту та виконувати особливі задачі.

Аналітичні/службові файли Cookie – ці файли збирають анонімну інформацію про те, як гості сайту використовують його. Ми використовуємо цей масив інформації, щоб покращити роботу нашого веб-сайту.

Функціональні файли Cookie – ці файли використовуються, щоб упізнати вас, коли ви повернетесь на наш веб-сайт. Вони записують інформацію про ваш вибір, і дозволяють нам налаштовувати веб-сайт до ваших потреб. Це дає можливість персоналізувати наш контент, звертатись до вас за іменем та запам'ятовувати ваші вподобання (наприклад, ваш вибір місця розташування).

Цільові файли Cookie – ці файли запам'ятовують ваш візит на сайт, сторінки, які ви відвідали, та посилання, за якими перейшли, а також інформацію з IP-адрес. Ці файли використовуватимуться для персоналізації відображення нашого веб-сайту та реклами на ньому під вас та ваші інтереси.

Ми можемо використовувати для цього послуги третіх сторін, і в такому випадку третя сторона може встановлювати файли Cookie (сторонні файли Cookie) за нашим дозволом. Сторонні постачальники послуг можуть ділитись інформацією з іншими сторонами. Ці файли Cookie не контролюються компанією Amadeus. Сторонні файли Cookie описані в детальному списку нижче.

Вбудований контент
Інколи ми вбудовуємо зображення, відео або інший контент зі сторонніх веб-сторінок. В результаті цього, коли ви відвідуєте сторінку з таким контентом, можуть використовуватись файли Cookie таких веб-сторінок. Ми не контролюємо ці файли Cookie та не можемо запобігти збору інформації такими сайтами чи доменами про ваше користування цим контентом. За додатковою інформацією зверніться на веб-сайт відповідної сторони.

Інструменти соціальних мереж й обміну інформацією

На деяких сторінках ми можемо використовувати вбудовані кнопки або віджети, натискаючи які ви можете поділитись контентом із друзями через ряд сайтів соціальних мереж. Ці сайти соціальних мереж можуть встановлювати файли Сookie, за якими будуть вас персонально ідентифікувати при авторизації на їх сервісах. Ми не контролюємо такі файли Сookie. Щоб дізнатись, яким чином використовується ваша інформація, вам необхідно звернутись на відповідний веб-сайт.

 

Детальний список файлів Cookie, які використовуються на нашому Сайті

Ця таблиця містить інформацію про файли Cookie, які використовуються найчастіше на www.amadeusancillaryservices.co.uk, і пояснює, як вони використовуються. Ми будемо підтримувати список наших файлів Cookie в максимально оновленому стані.

Назва файлу Cookie

Основний/Сторонній

Функціональність

Опис

PHPSESSID

1st

Суворо необхідні файли Cookie

Ці тимчасові файли Cookie використовуються для збереження сесії/відвідання веб-сайту. Вміст таких файлів Cookie, як правило, обмежується тільки унікальним ідентифікаційним номером.

_gat

1st

Службові/аналітичні файли Cookie використовуються для обмеження швидкості запита. Термін дії закінчується через 10 хв.

Google Analytics

 

_ga

1st

Службові/аналітичні файли Cookie використовуються, щоб розрізнювати користувачів. Термін дії закінчується через 2 роки.

Google Analytics

 

(*) Google Analytics – ці файли Cookie використовуються для збору анонімної інформації про те, як користувачі відвідують веб-сайт. Ця інформація використовується для складання звітів і допомагає нам покращувати сайт. Щоб ознайомитись із умовами конфіденційності Google, перейдіть за посиланням

http://www.google.com/analytics/learn/privacy.html