Fare-families

Відкрийте для себе Amadeus Airline Fare Families

Розуміння потреб клієнтів дає нам змогу пропонувати послуги, що найбільш відповідають характеру їх подорожі. Наприклад, пасажир може протягом одного дня летіти на ділову зустріч в обидва кінці, і йому не потрібен багаж. Проте, він хотів би мати доступ до VIP-зали або можливість змінити час вильоту, або забронювати конкретне місце в салоні. Якщо той самий пасажир полетить на відпочинок із сім'єю, йому ймовірно знадобиться бронювання місця для багажу та харчування на борту.

Найшвидший та найлегший спосіб роботи з широким вибором тарифів, які пропонують авіакомпанії – це згрупувати їх за видами послуг та умов. Наприклад:

 • Чи передбачене повернення квитка?
 • Чи передбачена можливість зміни дати вильоту?
 • Чи передбачені штрафні санкції за внесення змін до квитка?
 • Чи входять у вартість квитка певні додаткові послуги та, якщо ні, чи можна їх замовити за додаткову плату?

Із повним переліком авіакомпаній, що імпліментували Fare Families можна ознайомитись на сторінці FQNAFF/CXR в системі Amadeus.

Як технологія Amadeus Airline Fare Families може вам допомогти?

 1. Вона групує тарифи за класами, що спрощує інформацію і робить її більш прозорою для клієнта.

  > FQDLHRJFK/D20SEP/ABA/FF

  > FQF18 or FQFLONNYC/ABA/STANDARD

 2. Ця технологія пропонує найнижчі тарифи, а також альтернативні варіанти з більшою кількістю послуг та кращими умовами. Таким чином можна чітко, швидко та легко визначити, якою буде ціна квитка, і що в неї входить. Якщо клієнт хоче вибрати іншу вартість квитка, треба просто вибрати відповідний номер тарифу.

  > FXY

  > FXU3

 3. Побудуйте лояльність клієнтів, пропонуючи найкращі варіанти подорожі для кожного окремого випадку. Клієнти завжди пам'ятають приємні враження, отримані від високоякісного обслуговування, тому вони повернуться до вас, плануючи наступні подорожі.

   

 4. Сприяйте продажам квитків за вищими тарифами, але які вже включають додаткові послуги. Це означає збільшення замовлень, сплат за послуги, а також знижки за купівлю великої кількості квитків. Це також зміцнить ваші відносини з авіакомпаніями та ваші позиції на переговорах із ними.

  > SM2
  > ST/16F
  > FXG

 
 
Check out the airline ancillary services available in Amadeus in each country